tel. 500 265 605email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

Onkodietetyka

Onkodietetyka to holistyczne centrum wsparcia osób leczących się onkologicznie. Jesteśmy miejscem, w którym osoby chore i ich bliscy znajdą wsparcie psychologiczne i dietetyczne. Wspólnie realizujemy programy i terapie, których celem jest pomoc w przejściu przez ten trudny etap życia.

 

O nas

Onkodietetyka. Wspieramy Twój powrót do zdrowia

Istotą Centrum Onkodietetyki jest edukacja i wsparcie, które ma na celu poprawę życia emocjonalnego osoby chorej i jej relacji z bliskimi. Po pierwszej konsultacji z Opiekunem, każdy może wybrać dla siebie to, co jest mu najbardziej potrzebne. Jesteśmy po to, aby pomagać i zmienić pytanie Czy będę żyć? na Jak będę żyć?

Misją Centrum Onkodietetyki jest edukacja i wsparcie mające na celu poprawę życia psychologicznego i dietetycznego osoby chorej i jej relacji z bliskimi. W Onkodietetyce otrzymasz wsparcie w formie:

  • wsparcia psychoonkologicznego – indywidualne terapie i umiejętności psychoonkologiczne,
  • konsultacji z dietetykiem onkologicznym,
  • warsztatów wspierających leczenie.

Osoba chora na nowotwór potrzebuje zwiększonej siły, aby skutecznie walczyć o zdrowie, dlatego patrzymy całościowo na każdego człowieka, zapewniając dietę, która wzmacnia organizm oraz odpowiednią opiekę psychologiczną uzupełniającą, tak aby ciało i umysł były w pełni gotowe do poradzenia sobie z chorobą i skutkami leczenia.