tel. 52 335 01 70email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

Dr n med Jarosław Koza

Internista Bydgoszcz w Onkologicznym Centrum Medycznym w Bydgoszczy

Jestem absolwentem kierunku lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy (2000-2006). Po ukończeniu studiów odbywałem staż specjalizacyjny w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy (2006-2007). Od roku 2008 nieprzerwanie do obecnej chwili pracuję w Klinice Gastroenterologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. J. Biziela w Bydgoszczy.

W roku 2013 uzyskałem tytuł specjalisty chorób wewnętrznych oraz obroniłem pracę doktorską uzyskując stopień doktora nauk medycznych.

W roku 2018 uzyskałem tytuł specjalisty gastroenterologii.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę zarówno w lecznictwie otwartym jak i zamkniętym. Poza leczeniem zachowawczym typowych chorób internistycznych i gastroenterologicznych wykonuję badania endoskopowe przewodu pokarmowego, w tym również zabiegi endoskopowego tamowania krwawień, usuwania polipów, ablacji plazmowym koagulatorem argonowym, endoskopowego leczenia żylaków przełyku.

Wykonuję ponadto badania manometrii przełykowej i anorektalnej oraz pH-metrii.

Pracuję również jako nauczyciel akademicki na stanowisku adiunkta w Collegium Medicum UMK w Katedrze Gastroenterologii i Zaburzeń Odżywiania.

Rezerwuj wizytę

Rezerwuj wizytę telefonicznie  

+48 500 265 605

Nasza poradnia internistyczna w Bydgoszczy

Onkodietetyka Bydgoszcz

Rezerwuj wizytę telefonicznie  

+48 500 265 605

Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy opiekuna pacjenta, który jest z Tobą na każdym etapie leczenia.