tel. 500 265 605email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

Karta P., czyli w te święta podaruj bliskim zdrowie

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, szczególnie gdy w radio słychać już świąteczny przebój zespołu Wham! – Last Christmas to magiczny znak, że czas rozpocząć przygotowania do Świąt – szukamy kolorowych lampek, przeglądamy przepisy, rozglądamy się za prezentami dla bliskich… i tu warto zatrzymać się na chwilę, by pomyśleć nad tym, z jakiego prezentu tak realnie ucieszy się nasz bliski.

Podaruj czułość, czas i zdrowie…

Tworząc rodzinę, a jednocześnie będąc jej częścią, chcesz zapewnić swoim bliskim szczęście, bezpieczeństwo, bliskość, a co najważniejsze – zdrowie. Pakiet usług to najlepszy sposób, aby wyrazić swoją troskę o bliską osobę i pokazać, jak bardzo zależy nam na jej zdrowiu.

W Centrum Onkodietetyki przygotowaliśmy różne pakiety dietetyczne i psychologiczne z możliwością realizacji wizyt ONLINE oraz stacjonarne. Obdarowując bliską osobę kartą P., pozwalasz jej w naturalny dla siebie sposób, zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne, a także dajesz skuteczne narzędzia, by mądrze radzić sobie z codziennymi trudnościami, które przynosi choroba i leczenie.

Pakiety mają formę prezentową – zapakowane są w piękne, czerwone pudełka, w której mieści się srebrna koperta z kartą P..

Czy pakiet usług to na pewno dobry pomysł?

Bardzo często w naszych głowach pojawia się myśl, że nie wypada kupować bliskim badań lub wizyt u Specjalistów w prezencie. Jednak zdarza się, że często my sami zapominamy o badaniach profilaktycznych. Te Święta to idealny czas, by coś zmienić i zadbać o siebie i bliskich, szczególnie jeśli osoba nam bliska zmaga się z chorobą nowotworową.

Wsparcie psychologiczne oraz dietetyczne to elementy, które odgrywają kluczową rolę w całym procesie powrotu do zdrowia – od momentu diagnozy, przez terapie, aż do okresu zakończenia leczenia. Wczesne wsparcie psychologa i dietetyka pozwala na poprawę wyników, zwiększenie skuteczności leczenia, a także poprawę jakości życia i łatwiejsze radzenie sobie z następującymi zmianami.

Pakiety zostały utworzone, aby móc jak najlepiej wspierać osoby chore w procesie zdrowienia. To efekt współpracy wszystkich Specjalistów pracujących w Centrum Onkodietetyki.

Który pakiet wybrać?

Pakiet psychologiczny ONLINE

Pakiet psychologiczny ONLINE obejmuje kompleksowe wsparcie psychologiczne, w ramach którego osoba obdarowywana otrzyma:

Pakiet Psychologiczny ONLINE uwzględnia wszystkie realne potrzeby osoby chorej w trakcie choroby. Psycholog onkologiczny pomaga odnaleźć się w sytuacji choroby i uczy, jak lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

Pakiet Diagnostyka Żywieniowa ONLINE

Pakiet diagnostyka żywieniowa ONLINE obejmuje kompleksowe wsparcie dietetyczne, w ramach którego osoba obdarowywana otrzyma:

Pakiet Diagnostyka Żywieniowa ONLINE uwzględnia wszystkie realne potrzeby osoby chorej w trakcie choroby. Dietetyk onkologiczny podczas pierwszej wizyty odnosi się do przeprowadzonego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego, a następnie dokonuje wstępnej diagnozy oraz omówienia występujących u Pacjenta problemów, które wpływają na przyjmowanie pokarmów oraz samopoczucie. Podczas pierwszej wizyty wspólnie ustalane są cele, zasady współpracy oraz działania, które wspomogą Pacjenta, zarówno w trakcie diagnozy, jak i podczas zastosowanego leczenia onkologicznego lub po jego zakończeniu.

Pakiet onkoPODSTAWA

Pakiet onkoPODSTAWA obejmuje kompleksowe wsparcie dietetyczno-psychologiczne, w ramach którego osoba obdarowywana otrzyma:

Pakiet onkoPODSTAWA uwzględnia wszystkie realne potrzeby osoby chorej w trakcie choroby. Dietetyk onkologiczny pomaga rozwiązać problemy związane z powikłaniami po chemioterapii i radioterapii, m.in. takimi jak: utrata masy ciała, problemy z apetytem czy niedożywieniem. Natomiast psycholog onkologiczny uczy, jak odnaleźć się w sytuacji choroby oraz jak lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

Panel diagnostyczny onkoVIP to największy pakiet badań biochemicznych, który szczegółowo obrazuje faktyczny stan organizmu ze strony metabolicznej, dzięki niemu nasi Specjaliści oceniają kondycję najważniejszych układów. Panel pozwala dodatkowo ocenić obszernie gospodarkę wodno-elektrolitową i węglowodanową, ryzyko sercowo-naczyniowe oraz umożliwia rozpoznanie bądź monitorowanie osoby zagrożonej niedożywieniem, a także ocenia spadek odporności i jego ewentualne skutki.

Pakiet onkoPODSTAWA+

Pakiet onkoPODSTAWA+ obejmuje kompleksowe wsparcie dietetyczne z wyznaczaniem diety, w ramach którego osoba obdarowywana otrzyma:

Pakiet onkoPODSTAWA+ uwzględnia wszystkie żywieniowe potrzeby osoby chorej w trakcie choroby. Udział odpowiedniego żywienia w procesie leczenia jest cennym uzupełnieniem terapii konwencjonalnej. Dietetyk onkologiczny pomaga rozwiązać problemy związane z powikłaniami po chemioterapii i radioterapii, m.in. takimi jak: utrata masy ciała, problemy z apetytem czy niedożywieniem. Dzięki wsparciu dietetyka onkologicznego poprawisz jakość życia, wyrównasz niedobory żywieniowe, wdrożysz zdrowe nawyki żywieniowe.

Jak zakupić kartę P.?

Karta P. w świątecznym opakowaniu dostępna jest w sprzedaży online oraz punktach stacjonarnych:

  • Poznań, ul. Kościelna 30
  • Bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 51

Pełna informacja na temat zakupu pakietów dostępna jest pod telefonem: 52 335 01 70.