tel. 500 265 605email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

#OdmieńRaka – konkurs dla dzieci i rodziców

#OdmieńRaka – jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów 💛
W dniach 6-24 czerwca będziemy obchodzić „Dni Walki z Rakiem”, których celem jest podnoszenie świadomości społeczeństwa, że rak nie jest chorobą śmiertelną, a przewlekłą.

W związku z tym nasze Centrum Onkodietetyki organizuje akcję „Odmień Raka”, do której mogą dołączyć dorośli, jak i dzieci. Szczegóły poniżej 😊

Odmień Raka to akcja społeczna, której celem jest ukazanie, że nawet zmagając się z chorobą, można stale podnosić swoją jakość życia.

W Onkodietetyce jakość życia postrzegamy wielowymiarowo. Mówiąc JAKOŚĆ ŻYCIA widzimy:
💛 WSPARCIE, by zmienić chorobę w źródło wewnętrznej przemiany
💛 BLISKOŚĆ, by budować prawdziwe relacje
💛 ODWAGĘ, by mimo choroby być sobą
💛 SIŁĘ, by realizować ważne dla siebie projekty
💛 ZDROWIE, by prawidłowo dbać o swoje ciało i umysł

A Ty jak postrzegasz jakość życia?

Wykonaj obrazek dowolną techniką odpowiadając na powyższe pytanie, a następnie zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: kontakt@onkodietetyka.pl.


Na Twoją pracę czekamy do 24.05.2020 r. do godz. 23:59. Rysunek należy wykonać na kartce w formacie A4, a następnie sfotografowany (w możliwie jak najwyższej jakości) lub zeskanowany, wysłać na adres e-mail kontakt@onkodietetyka.pl lub dostarczyć do biura przy ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 w Bydgoszczy (budynek IDEA – IV p.).

Szczegóły akcji znajdziesz w Regulaminie na stronie:
👉 https://onkodietetyka.pl/regulamin-akcji-odmienraka/

PS Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, dlatego zachowaj narysowany obrazek, obserwuj nasz profil i zobacz, co stanie się dalej! Pamiętaj, by powiedzieć o Akcji znajomym i bliskim – im więcej uczestników, tym większe wsparcie okażemy osobom z chorobą nowotworową.