tel. 52 335 01 70email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

Poradnia endokrynologiczna

O poradni endokrynologicznej w Bydgoszczy

W ramach Poradni Endokrynologicznej zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń związanych z układem hormonalnym oraz badaniem gruczołów wydzielania wewnętrznego, czyli odpowiedzialnych za produkcję hormonów. 

Zajmujemy się także dolegliwościami związanymi z zaburzeniami układów hormonalnych w trakcie choroby nowotworowej, między innymi w raku tarczycy, w przypadku guzów nadnerczy, guzów przysadki mózgowej, czy innych chorobach tarczycy. 

Oferujemy również konsultacje związane z zaburzeniami hormonów w trakcie nowotworów ginekologicznych.

 

Lekarze przyjmujący w poradni endokrynologicznej

lek. Danuta Buczkowska-Szymaszek 

 

Nefrolog, Endokrynolog,

Jspecjalista nefrolog, specjalista endokrynolog, specjalista chorób wewnętrznych

Od 2001 roku pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego – początkowo w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, a następnie jako starszy asystent w Klinicznym Oddziale Nefrologii i Stacji Dializ zaś od 2022 roku także jako starszy asystent w Klinicznym Oddziale Endokrynologii

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem :
-chorób endokrynologicznych
– chorób układu moczowego, kwalifikacją do leczenia nerkozastępczego, prowadzeniem chorych leczonych nerkozastępczo a także szeroko zakrojoną diagnostyką internistyczną

CZYTAJ DALEJ O MNIE

Rezerwuj wizytę na portalu :

Nasza poradnia endokrynologiczna w Bydgoszczy

Onkodietetyka Bydgoszcz

Zarejestruj się
na wizytę : 

+48 52 335 01 70

Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy opiekuna pacjenta, który jest z Tobą na każdym etapie leczenia.

Najczęściej wyszukiwane słowa : poradnia onkologiczna, poradnia onkologiczna poznań, poradnia onkologiczna leszno, poradnia onkologiczna kalisz, poradnia onkologiczna konin, poradnia onkologiczna pleszew, poradnia onkologiczna poznań nfz, poradnia onkologiczna piła, poradnia onkologii, centrum onkologii, centrum onkoloii Bydgoszcz, centrum onkologiczne Bydgoszcz, poradnia onkologiczna rejestracja, poradnia onkologiczna zapisy, onkolog bydgoszcz, onkolog bydgoszcz prywatnie, onkolog bydgoszcz szpital, onkologia, onkologia, onkologia bydgoszcz, onkologia co to, onkologia poznań, onkologia kalisz, onkologia garbary,  onkologia poznań, ,onkologia pleszew, 

Poradnia Onkologiczna w Bydgoszczy zapewnia kompleksową opiekę nad Pacjentami z podejrzeniem nowotworu lub zdiagnozowaną chorobą nowotworową. W Poradni Onkologicznej prowadzone są konsultacje Pacjentów zarówno z podejrzeniem procesu nowotworowego, jak i już rozpoznaną chorobą. W naszej przychodni otaczamy opieką chorych leczonych operacyjnie, prowadzimy również konsultacje online.

Wizyta u onkologa to nie wyrok śmierci – choć w większości przypadków łączy się ona z rozpoznaniem i początkiem trudnego leczenia. Warto pamiętać, że w Polsce onkolog przyjmuje pacjentów bez skierowania. Aby zapisać się na konsultację u specjalisty z zakresu onkologii nie potrzebujesz żadnego specjalnego druku. Skierowanie może być natomiast wymagane w przypadku rejestracji do Poradni Chirurgii Onkologicznej, Poradni Opieki Paliatywnej i Leczenia Bólu oraz Poradni Genetyki Onkologicznej. Warto pamiętać, że każdy pacjent, który podejrzewa u siebie nowotwór, może przyjść i poprosić o poradę onkologiczną. Podczas rejestracji w naszej poradni onkologicznej wyznaczony zostanie termin wizyty, podczas której przyjmie Ciebie na konsultację onkolog. Do dopełnienia formalności wymagane jest posiadanie ważnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz dowodu osobistego.


Pierwsza wizyta u onkologa jest zwykle dla pacjenta bardzo stresującym wydarzeniem. Często zdarza się, że po wyjściu z gabinetu lekarskiego Pacjent uświadamia sobie, że zapomniał zadać wiele pytań lub nie pamięta ważnych szczegółów. Dlatego warto jest przygotować się do takiej wizyty. Dobrze, aby w trakcie wizyty Pacjentowi towarzyszyła osoba bliska, która poza wsparciem pomoże także w zapamiętaniu istotnych informacji. Bardzo pomocne jest, gdy Pacjent ma podstawową wiedzę na temat swojej choroby. W tym celu można skorzystać z wielu portali internetowych dla pacjentów. Ważne, by nie traktować wszystkich zebranych tam wiadomości jako pewnych, a jedynie jako podstawę do sprawnej i rzeczowej rozmowy z onkologiem. Warto jest również przygotować listę pytań do lekarza onkologa, aby wizyta w poradni onkologicznej przebiegła sprawnie pomimo stresującej sytuacji.