tel. 52 335 01 70email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

Poradnia onkologiczna

O poradni onkologicznej w Bydgoszczy

W ramach Poradni Onkologicznej prowadzimy pacjentów zarówno w trakcie diagnostyki jak i leczenia onkologicznego.

Zajmujemy się planowaniem niezbędnych badań w ramach diagnostyki onkologicznej oraz konsultujemy obecnie trwające leczenie i jego ewentualne powikłania.

Konsultujemy również pacjentów w ramach profilaktyki przednowotworowej i oceniamy obciążenie genetyczne w kierunku choroby onkologicznej.

Rezerwuj wizytę telefonicznie  

+48 500 265 605

Nasza poradnia onkologiczna w Bydgoszczy

Onkodietetyka Bydgoszcz

Rezerwuj wizytę telefonicznie  

+48 500 265 605

Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy opiekuna pacjenta, który jest z Tobą na każdym etapie leczenia.

Najczęściej wyszukiwane słowa : poradnia onkologiczna, poradnia onkologiczna poznań, poradnia onkologiczna leszno, poradnia onkologiczna kalisz, poradnia onkologiczna konin, poradnia onkologiczna pleszew, poradnia onkologiczna poznań nfz, poradnia onkologiczna piła, poradnia onkologii, centrum onkologii, centrum onkoloii Bydgoszcz, centrum onkologiczne Bydgoszcz, poradnia onkologiczna rejestracja, poradnia onkologiczna zapisy, onkolog bydgoszcz, onkolog bydgoszcz prywatnie, onkolog bydgoszcz szpital, onkologia, onkologia, onkologia bydgoszcz, onkologia co to, onkologia poznań, onkologia kalisz, onkologia garbary,  onkologia poznań, ,onkologia pleszew, 

Poradnia Onkologiczna w Bydgoszczy zapewnia kompleksową opiekę nad Pacjentami z podejrzeniem nowotworu lub zdiagnozowaną chorobą nowotworową. W Poradni Onkologicznej prowadzone są konsultacje Pacjentów zarówno z podejrzeniem procesu nowotworowego, jak i już rozpoznaną chorobą. W naszej przychodni otaczamy opieką chorych leczonych operacyjnie, prowadzimy również konsultacje online.

Wizyta u onkologa to nie wyrok śmierci – choć w większości przypadków łączy się ona z rozpoznaniem i początkiem trudnego leczenia. Warto pamiętać, że w Polsce onkolog przyjmuje pacjentów bez skierowania. Aby zapisać się na konsultację u specjalisty z zakresu onkologii nie potrzebujesz żadnego specjalnego druku. Skierowanie może być natomiast wymagane w przypadku rejestracji do Poradni Chirurgii Onkologicznej, Poradni Opieki Paliatywnej i Leczenia Bólu oraz Poradni Genetyki Onkologicznej. Warto pamiętać, że każdy pacjent, który podejrzewa u siebie nowotwór, może przyjść i poprosić o poradę onkologiczną. Podczas rejestracji w naszej poradni onkologicznej wyznaczony zostanie termin wizyty, podczas której przyjmie Ciebie na konsultację onkolog. Do dopełnienia formalności wymagane jest posiadanie ważnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz dowodu osobistego.


Pierwsza wizyta u onkologa jest zwykle dla pacjenta bardzo stresującym wydarzeniem. Często zdarza się, że po wyjściu z gabinetu lekarskiego Pacjent uświadamia sobie, że zapomniał zadać wiele pytań lub nie pamięta ważnych szczegółów. Dlatego warto jest przygotować się do takiej wizyty. Dobrze, aby w trakcie wizyty Pacjentowi towarzyszyła osoba bliska, która poza wsparciem pomoże także w zapamiętaniu istotnych informacji. Bardzo pomocne jest, gdy Pacjent ma podstawową wiedzę na temat swojej choroby. W tym celu można skorzystać z wielu portali internetowych dla pacjentów. Ważne, by nie traktować wszystkich zebranych tam wiadomości jako pewnych, a jedynie jako podstawę do sprawnej i rzeczowej rozmowy z onkologiem. Warto jest również przygotować listę pytań do lekarza onkologa, aby wizyta w poradni onkologicznej przebiegła sprawnie pomimo stresującej sytuacji.