tel. 500 265 605email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

Poradnia psychologiczna

O poradni psychologicznej w Bydgoszczy

Specjalizujemy się w psychoterapii i psychiatrii dzieci, młodzieży, osób
dorosłych i par. 

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych poradni psychologicznych w Polsce.

Zajmujemy się leczeniem depresji, zaburzeń lękowych, uzależnień. Oferta obejmuje diagnozę i terapię wszystkich problemów charakterystycznych dla różnych grup wiekowych.

W naszym Centrum Wsparcia Zdrowia Psychicznego proponujemy kompleksową opiekę nad dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i parami oraz ich rodzinami, z zachowaniem proporcji między różnymi formami pomocy.

Dodatkowo jako jeden z niewielu ośrodków, jesteśmy w stanie wspierać pacjenta onkologicznego, której celem jest obniżenie poziomu stresu, wprowadzenie zdrowych nawyków, oswojenie lęku i uwolnienie od trudnych myśli i bolesnych emocji, uwolnienie się od stygmatyzacji i roli osoby chorej, polepszenie jakości życia po zakończonym leczeniu i powrocie do zdrowia.

W ramach Poradni Psychologicznej prowadzone są również terapie dla osób opiekujących się osobą chorą onkologicznie
oraz terapie par.

W zespole specjalistów posiadamy również psychologów dziecięcych.

Poradnia świadczy obsługę  również dla  pacjentów nie będących pacjentami onkologicznymi

Lekarze przyjmujący w poradni psychologicznej

mgr Karolina Kozber

Psycholog

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w 2003 r. oraz Studia Podyplomowe z Psychologii Klinicznej w 2013 r.

W 2015 r. zostałam certyfikowanym Psychoterapeutą i Doradcą Systemowym Wlkp. Towarzystwa Terapii System. W mojej 18-letniej pracy zaw. zajmowałam się os. z zaburzeniami nastroju, chorymi onkologicznie, os. starszymi, pracując zarówno indywidualnie jak i z parami oraz z całymi rodzinami.

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji, dzięki czemu nieustannie dbam o podnoszenie swoich kwalifikacji

CZYTAJ DALEJ O MNIE

 

Rezerwuj wizytę telefonicznie  

+48 500 265 605

mgr Anna Łobocka

Psycholog

CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO przy OCM na ulicy Chodkiewicza 51-53 to miejsce gdzie na co dzień przyjmuję Pacjentów. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Swoje kompetencje poszerzyłam poprzez ukończenie w 2022 roku studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego dla psychologów na Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego.

Rozpoczęłam czteroletnie szkolenie w zakresie Terapii Poznawczo-Behawioralnej w CBT-EDU w Warszawie, w celu uzyskania tytułu psychoterapeuty
poznawczo-behawioralnego. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz opiekunami. Doświadczenie

CZYTAJ DALEJ O MNIE

 

Rezerwuj wizytę telefonicznie  

+48 500 265 605

mgr Maja Wawrowska

Psycholog

CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO przy OCM na ulicy Chodkiewicza 51-53 to miejsce gdzie na co dzień przyjmuję Pacjentów. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Pracuję także jako terapeuta w placówce Krajowego Towarzystwa Autyzmu. Specjalizuję się w prowadzeniu terapii indywidualnej w szczególności osób dorosłych.

CZYTAJ DALEJ O MNIE

 

Rezerwuj wizytę telefonicznie  

+48 500 265 605

mgr Agnieszka Dzięcioł

Psycholog

CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO przy OCM na ulicy Chodkiewicza 51-53 to miejsce gdzie na co dzień przyjmuję Pacjentów.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Swoje doświadczenie zdobywałam towarzysząc i udzielając pomocy psychologicznej osobom w kryzysach straty i żałoby.

Obecnie pracuję również z dziećmi oraz osobami z niepełnosprawnością w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych. Od początku swojej ścieżki zawodowej pracuję pod superwizją, by mój warsztat pracy był rzetelny, etyczny i profesjonalny.

CZYTAJ DALEJ O MNIE

 

Rezerwuj wizytę telefonicznie  

+48 500 265 605

mgr Błażej Górecki

Psycholog

Jestem psychologiem osób dorosłych.
Pracuję w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego przy Onkologicznym Centrum Medycznym na ul. Chodkiewicza 51 w Bydgoszczy.

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku psychologia o specjalności Psychologia zdrowia i rehabilitacji. Studia nakreśliły moje zainteresowanie w takich obszarach psychologii jak Psychoonkologia, Gerontopsychologia i Neuropsychologia.

Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zacząłem od pracy w Domach Dziennego Pobytu w Bydgoszczy, gdzie oferowałem grupowe zajęcia terapeutyczne i indywidualne wsparcie psychologiczne seniorom.

Moim kolejnym przystankiem w karierze okazało się Centrum Medyczne Epimigren w Bydgoszczy, gdzie spotkałem się z pacjentami neurologicznymi.

W obu tych miejscach miałem już styczność z pacjentem leczącym się na choroby onkologiczne.

CZYTAJ DALEJ O MNIE

 

Rezerwuj wizytę telefonicznie  

+48 500 265 605

dr Inga Dziembowska

Psycholog

Jestem psychologiem osób dorosłych.
Pracuję w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego przy Onkologicznym Centrum Medycznym na ul. Chodkiewicza 51 w Bydgoszczy.

Oferuję wsparcie osobom w sytuacji choroby przewlekłej i ich bliskim z wykorzystaniem metod mających naukowe potwierdzenie swojej skuteczności.

W swojej pracy stosuje podejście poznawczo behawioralne tzw. trzeciej fali integrując elementy terapii akceptacji i zaangażowania, terapii dialektyczno-behawioralnej, racjonalnej terapii zachowania, terapii schematów emocjonalnych i modelu metapoznawczego.

CZYTAJ DALEJ O MNIE

 

Rezerwuj wizytę telefonicznie  

+48 500 265 605

Nasza poradnia psychologiczna w Bydgoszczy

Onkodietetyka Bydgoszcz

Rezerwuj wizytę telefonicznie  

+48 500 265 605

Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy opiekuna pacjenta, który jest z Tobą na każdym etapie leczenia.

Najczęściej wyszukiwane słowa: psycholog, psycholog bydgoszcz, psychologia, psycholog warszawa, psycholog wrocław, psychologia studia, psycholog a psychoterapeuta, psycholog dziecięcy wrocław, psycholog lubin, psycholog nfz wrocław, psycholog legnica, psycholog wałbrzych, poradnia psychologiczna, poradnia psychologiczna wrocław, poradnia psychologiczna lubin, poradnia psychologiczna jelenia góra, poradnia psychologiczna wałbrzych, poradnia psychologiczna polkowice, poradnia psychologiczna legnica, poradnia psychologiczna wrocław nfz, poradnia psychologiczna dla dzieci wrocław,  poradnia psychologiczna uwr

Lekarz psycholog to specjalista, który specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń psychicznych oraz zaburzeń zachowania. Lekarz psycholog przeprowadza badania psychologiczne oraz wywiad z pacjentem, by poznać jego historię, objawy oraz problemy. Lekarz psycholog może zastosować różne metody leczenia, takie jak psychoterapia, terapia behawioralna lub terapia poznawcza. Lekarz psycholog może pracować w różnych instytucjach, takich jak szpitale, kliniki, szkoły, przychodnie zdrowia, ośrodki leczenia uzależnień czy w prywatnej praktyce. Często współpracuje z innymi specjalistami, takimi jak lekarzami psychiatry, pediatrami, neurologami, czy specjalistami od medycyny pracy by zapewnić pacjentom kompleksową opiekę.

Poradnia psychologiczna to miejsce, gdzie pacjenci mogą skonsultować się z lekarzem psychologiem oraz zespołem specjalistów w celu diagnozy i leczenia zaburzeń psychicznych oraz zaburzeń zachowania.

Poradnia psychologiczna zazwyczaj składa się z kilku sekcji, takich jak:

 • sekcja diagnozy, w której pacjenci przechodzą badania psychologiczne i są diagnozowani,
 • sekcja leczenia, w której pacjenci otrzymują psychoterapię indywidualną, grupową lub rodzinną,
 • sekcja opieki długoterminowej, w której pacjenci otrzymują opiekę i wsparcie po ustąpieniu objawów choroby,
 • sekcja terapii zajęciowej, w której pacjenci mogą uczestniczyć w zajęciach terapeutycznych, takich jak arteterapia, terapia zajęciowa, czy terapia grupowa.

Poradnie psychologiczne oferują również opiekę dla rodzin i bliskich pacjentów, którzy mogą potrzebować wsparcia i porad dotyczących radzenia sobie z chorobą bliskiej osoby. Poradnie psychologiczne współpracują z innymi specjalistami, takimi jak lekarze pierwszego kontaktu, psychiatrami, czy pediatrami, by zapewnić pacjentom kompleksową opiekę.

Do naszej poradni psychologicznej należy udać się, jeśli pojawiają się objawy sugerujące zaburzenia psychiczne lub zaburzenia zachowania, takie jak:

 • trudności w radzeniu sobie z emocjami, takie jak depresja, lęk, gniew,
 • trudności w utrzymaniu relacji z innymi,
 • trudności z podejmowaniem decyzji,
 • trudności z motywacją,
 • trudności z koncentracją,
 • trudności z pamięcią,
 • trudności z bezsennością,
 • trudności z apetytem,
 • trudności z utrzymaniem pracy,
 • trudności z utrzymaniem relacji,
 • trudności z dostosowywaniem się do ról społecznych,
 • trudności z radzeniem sobie ze stresem,
 • trudności z radzeniem sobie z traumami,
 • trudności z radzeniem sobie z przemocą,
 • trudności z radzeniem sobie z uzależnieniem,
 • myśli samobójcze lub samookaleczenie,
 • trudności z radzeniem sobie z trudnościami w szkole lub pracy.