tel. 52 335 01 70email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

Poradnia pulmonologiczna

O poradni pulmonologicznej w Bydgoszczy

Podstawowym zakresem działania Poradni Pulmonologicznej jest kompleksowe wsparcie związane z profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób układu oddechowego. W zakres usług wchodzą przede wszystkim porady specjalistyczne związane z diagnozowaniem oraz leczeniem chorób płuc i oskrzeli, w tym również chorób alergicznych układu oddechowego, obturacyjnego bezdechu sennego, mukowiscydozy, czy astmy.

Prowadzimy programy profilaktyczne u pacjentow ze szczególnym ryzykiem wystąpienia choroby nowotworowej tj u pacjentow palących (także e-papierosy), z przewlekłymi chorobami układu oddechowego, w tym u chorych na POChP (przewlekłą obturacyjną chorobą płuc), chorych po przebytej gruźlicy i ze śródmiąższowym włóknieniem płuc. Ze względu na to, że część chorób układu oddechowego związana jest z innymi schorzeniami, np. nowotworami, pacjenci poradni pulmonologicznej konsultowani są niekiedy z lekarzami innych specjalizacji.

Oferujemy konsultacje szczególnie pacjentom z chorobami onkologicznymi płuc, na każdym etapie choroby – w ramach profilaktyki, w trakcie diagnostyki, czy podczas leczenia.

Lekarze przyjmujący w poradni pulmonologicznej w Bydgoszczy

lek. Jarosław Wojciech Czerniak

Pulmonolog

O mnie wkrótce

CZYTAJ DALEJ O MNIE

Rezerwuj wizytę na portalu :

Nasza poradnia pulmonologiczna w Bydgoszczy

Onkodietetyka Bydgoszcz

Zarejestruj się
na wizytę : 

+48 52 335 01 70

Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy opiekuna pacjenta, który jest z Tobą na każdym etapie leczenia.

opis wkrótce