tel. 500 265 605email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

Program NowySTART – wyjdź z cienia raka i zacznij naprawdę żyć!

Przystąp do programu nowySTART i włącz nową jakość życia, gdzie zadbasz o ciało i umysł. Sprawdź nasze nowe panele diagnostyczne dla osób, które zakończyły leczenie onkologiczne.

Panel diagnostyczny nowySTART PODSTAWA

nowySTART PODSTAWA to panel diagnostyczny, który za pomocą wybranych parametrów pozwala całościowo ocenić działanie poszczególnych układów i najważniejszych organów po trudnej walce z nowotworem. Dzięki realizacji badania nowySTART PODSTAWA nasi Specjaliści będę mogli dokonać analizy pracy wątroby, nerek oraz trzustki.

Jakie jeszcze korzyści daje panel diagnostyczny nowySTART PODSTAWA?

  • możliwość oceny gospodarki węglowodanowej, lipidowej oraz wodno-elektrolitowej,
  • weryfikacja średniego stężenia witaminy D, która jest niezwykle ważnym elementem profilaktyki po przebytej chorobie nowotworowej,
  • monitorowanie podstawowych parametrów stanu odżywienia oraz diagnostyka niedożywienia, które mogło wystąpić podczas choroby i nadal się utrzymuje.
  • oszacowanie ryzyka sercowo-naczyniowego.

Panel diagnostyczny nowySTART VIP

Panel diagnostyczny nowySTART VIP stanowi rozszerzenie pakietu nowySTART PODSTAWA i dopełnia wyżej wymienione obszary o szczegółową ocenę funkcjonowania tarczycy.

Dodatkowo panel diagnostyczny nowySTART VIP umożliwia:

  • weryfikację poziom kwasu foliowego,
  • szczegółowe uzupełnienie gospodarki węglowodanowej poprzez pomiar insuliny oraz hemoglobiny glikowanej, która pozwoli zobrazować naszym Specjalistom wahania stężeń glukozy w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

Umów się na pierwszą wizytę u naszego Specjalisty, aby otrzymać skierowanie na badania > REZERWUJ WIZYTĘ