tel. 500 265 605email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

#RakNiePoczeka, czyli otwarcie Onkodietetyki online

Szanowni Państwo,

W celu ochrony zdrowia wszystkich Uczestników warsztatów, a także w związku z ogólnymi zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Światową Organizacją Zdrowia w zakresie konieczności zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych Warsztaty oraz Oficjalne otwarcie Centrum Onkodietetyki zostają przełożone na inny termin.

O nowym terminie będziemy informować Państwa mailowo, a także na https://onkodietetyka.pl/ oraz na fanpage’u: https://www.facebook.com/onkodietetyka/.

Wiemy, że #RakNiePoczeka, dlatego jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że chociaż nie możemy być z Państwem fizycznie, to nasze Centrum Onkodietetyki uruchamia się ONLINE. Co to oznacza? Na naszej stronie www oraz profilu na Facebooku będziemy realizować programy wsparcia dla wszystkich pacjentów onkologicznych i ich bliskich poprzez:

  • techniki medytacji oraz relaksacji,
  • profesjonalne artykuły dotyczące radzenia sobie z emocjami w czasie choroby,
  • specjalistyczne porady obejmujące zachowanie higieny kuchni,
  • wskazówki dietetyczne,
  • cykl komentarzy dotyczący najnowszego raportu WHO o nowotworach.

oraz wiele innych, cennych informacji, które poprawią Państwa jakość życia podczas tych trudnych chwil.

W związku z tym, że #RakNiePoczeka, nasi Specjaliści działają cały czas. Dlatego zachęcamy do zadawania pytań, na które będziemy odpowiadać każdego dnia.

Pytania można zadawać mailowo – kontakt@onkodietetyka.pl, przez formularz kontaktowy na stronie www.onkodietetyka.pl lub wysyłając wiadomość na Facebooku @onkodietetyka.

 

Pozdrawiamy serdecznie,
zespół Onkodietetyki