tel. 500 265 605email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

Nasze wartości

W Centrum Onkodietetyki dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci wiedzę, inspirację i opiekę, której potrzebujesz, aby stawić czoła swojej chorobie.

Usługi

Szczególna troska o poprawę komfortu życia

Ponieważ żadna diagnoza nie powinna powstrzymywać cię od robienia rzeczy, które kochasz, lub od przeżywania każdego dnia w pełni. Poznaj w pełni nasze wartości:

  • Profesjonalizm – wysoka jakość usług oraz zespół doświadczonych specjalistów wyspecjalizowany w zakresie terapii wspomagających leczenie onkologiczne
  • Wielowymiarowość modelu wspierania pacjenta, gdzie poszczególne płaszczyzny nakładają się na siebie w ramach konkretnych interwencji
  • Pomocność – zapewniamy wsparcie i pomoc w radzeniu sobie ze zmianami w relacjach rodzinnych. Spotykamy się indywidualnie, parami lub całymi rodzinami. Dbamy zarówno o sferę emocjonalną poprzez wsparcie psychologiczne, jak i fizyczną w zakresie konsultacji dietetycznych.
O nas

Wsparcie na każdym etapie leczenia

  • Otwartość na Twoje doświadczenia i wartości
  • Innowacyjność – podchodzimy indywidualnie do każdej osoby modyfikując uniwersalne metody do wartości Pacjenta
  • Skuteczność, którą zapewnia użycie zweryfikowanych empirycznie informacji i narzędzi wsparcia
  • Niezależność poszczególnych modułów w zależności od potrzeb klienta – każda interwencja ma być pomocna sama w sobie, ale też sensownie wspierać cały proces w ramach przyjętej filozofii obsługi pacjenta.
Usługi

Filozofia działania

W ostatnich latach stało się jasne, że żywienie odgrywa ważną, a nawet kluczową rolę w leczeniu onkologicznym. Właściwa dieta może zmniejszyć ból i stany zapalne, spowolnić wzrost niektórych rodzajów guzów oraz ochronić zdrowe komórki. Podczas chemioterapii lub radioterapii może zwiększyć skuteczność tych zabiegów i poprawić znacząco wyniki.

To co spożywamy, warunkuje nasze samopoczucie psychiczne i fizyczne. Świadoma zmiana diety to nie tylko wyeliminowanie negatywnych objawów, dolegliwości czy skutków ubocznych terapii onkologicznej, ale również przypływ energii, wzmocnienie odporności oraz poprawa procesów komórkowych zachodzących w organizmie, a w efekcie poprawa rokowań zdrowotnych i uniknięcie nawrotów choroby nowotworowej.

Pamiętaj, że jesteś człowiekiem chorym, ale nie jesteś swoją chorobą.

Odzyskaj wpływ na zdrowie i poznaj nową jakość życia!

Umów wizytę wstępną