fbpx
tel. 52 335 01 70email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

Dedykowany Opiekun

Opiekun to specjalista od jakości życia. Posiada wiedzę dietetyczną i psychologiczną. Dzięki temu potrafi zrozumieć Twoją sytuację i zaproponować właściwe wsparcie w chorobie.

Usługi

Opiekun – wizyta wstępna

Choroba nowotworowa często wiąże się z utratą poczucia normalności i koniecznością rezygnacji z dotychczasowego życia. Pojawia się bardzo silny stres, który wpływa niekorzystnie na układ odpornościowy, przez co organizm gorzej radzi sobie z chorobą i leczeniem. Większość osób próbuje wtedy zmienić styl życia, głównie dietę, ale jest to bardzo trudne, kiedy stale towarzyszy nam lęk, bezsilność i smutek. Poważnym problemem jest również niekontrolowana utrata masy ciała i problemy z apetytem które mogą prowadzić do niedożywienia.

W Centrum Onkodietetyki zapewniamy kompleksowe wsparcie z udziałem specjalistów rozumiejących specyfikę chorób nowotworowych:

 • Opiekun dokona wstępnej analizy potrzeb dietetycznych i psychologicznych,
 • Onkodietetyk pomoże Ci wzmocnić i właściwie odżywić organizm,
 • Psychoonkolog zadba o Twoje emocje, nauczy jak obniżyć poziom stresu i odpowiednio nastawić się do leczenia.

Łącząc potrzeby ciała i umysłu, zapewniamy realne wsparcie i podnosimy jakość życia osób chorych. Pamiętaj, że nie jesteś wyłącznie swoją chorobą i wciąż możesz żyć rozwijać swoje pasje, budować relacje i cieszyć się życiem.

O nas

Jak pomaga Dedykowany Opiekun?

W Centrum Onkodietetyki Opiekun wspiera Ciebie na każdym etapie choroby, dlatego nasze pierwsze spotkanie rozpoczyna się od rozmowy z Opiekunem. Specjalista przeprowadza wstępny wywiad psychologiczny i dietetyczny wraz ze skierowaniami na badania, aby wyznaczyć kierunek dalszego wsparcia.

Jak pomaga Dedykowany Opiekun?

 • jest w stałym kontakcie z osobą chorą oraz jej bliskimi,
 • szczegółowo omawia każde niejasności związane z chorobą, czy powrotem do codzienności po zakończonym leczeniu,
 • pomaga określić, które działania są najważniejsze na danym etapie leczenia,
 • koordynuje wizyty u psychologa i dietetyka onkologicznego.

Opiekun jest zawsze dostępny – możesz do niego zadzwonić lub umówić się na wizytę z każdą wątpliwością lub pytaniem. Koszt wizyty wstępnej to 39 zł, natomiast każde kolejne spotkanie z Opiekunem jest bezpłatne.

Usługi

Dedykowany Opiekun – nowa jakość opieki

Stanowisko Opiekuna wprowadza nową jakość opieki w zakresie terapii wspierających konwencjonalne leczenie. Opiekun to specjalista posiadający wiedzę merytoryczną (psychologiczną i dietetyczną), który już od momentu zgłoszenia się do Onkodietetyki otacza pacjenta i jego bliskich właściwym wsparciem, aby osoba chora mogła w pełni świadomie podejmować decyzje dotyczące swojego zdrowia.

Opiekun jest również kompetentnym kontaktem między pacjentem a pozostałymi Specjalistami – poznaje rzeczywiste potrzeby osoby chorej, jednocześnie sprawnie przekazując je onkodietetykowi, czy psychoonkologowi. Pomaga Ci poradzić sobie z wyzwaniami i pokonać wszelkie pojawiające się problemy. Dzięki temu każdej osobie zapewniamy kompleksowe wsparcie, przywracając poczucie wpływu na własne zdrowie.

O nas

Zarezerwuj wizytę

Zadbaj o swoje zdrowie – zapewnij sobie wsparcie, na jakie zasługujesz. Zarezerwuj wizytę:

 • w systemie online
 • telefonicznie 52 335 01 70 w godz. 9:00-17:00 w dni powszednie
 • przez wiadomość na platformie Messenger
 • na miejscu – sprawdź nasze filie

Życie nie toczy się tak, jak powinno, ale takie, jakie jest.
Sposób, w jaki sobie z tym radzisz, stanowi całą różnicę.

[Virginia Satir]