fbpx
tel. 52 335 01 70email: kontakt@onkodietetyka.pl Facebook

Dedykowany Opiekun

Opiekun to specjalista od jakości życia. Posiada wiedzę dietetyczną i psychologiczną. Dzięki temu potrafi zrozumieć Twoją sytuację i zaproponować właściwe wsparcie w chorobie.

Usługi

Dedykowany Opiekun – nowa jakość opieki

Opiekun pełni wiele ról – posiada wiedzę i doświadczenie z obszarów psychologii, dietetyki i medycyny. Role te zmieniają się wraz z Twoimi potrzebami podczas i po leczeniu raka.

Opiekun to osoba, która wie wszystko o Tobie i Twojej historii. Pomaga Ci poradzić sobie z wyzwaniami i pokonać wszelkie pojawiające się problemy. Potrafi zapewnić odpowiednie wsparcie i informacje, które pomogą zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim.

Opiekun okaże Tobie wsparcie poprzez:

  • zapewnienie właściwego wsparcia emocjonalnego i merytorycznego,
  • pomoc w podjęciu decyzji, które działania są najważniejsze,
  • koordynację konsultacji u psychologia i dietetyka onkologicznego.
O nas

Wsparcie na każdym etapie

W Centrum Onkodietetyki wspieramy Ciebie na każdym etapie leczenia. Dlatego chcąc właściwie określić Twoje potrzeby, nasze pierwsze spotkanie rozpoczyna się od rozmowy z Opiekunem.

Podczas konsultacji Opiekun przeprowadza z Tobą wywiad i wspólnie wyznaczacie kierunek dalszego wsparcia. Opiekun informuje Cię również o poszczególnych etapach terapii, ich kolejności oraz kosztach, jednocześnie wyczerpująco odpowiadając na wszelkie pytania.

Usługi

Twój Osobisty Opiekun

W trakcie, jak i po zakończeniu leczenia szczególną uwagę należy zwrócić na jakość życia. Chory często oprócz walki z nowotworem, toczy walkę z wykluczeniem oraz zmianą ról społecznych, zawodowych i rodzinnych.

Wizyta u Osobistego Opiekuna to pierwszy krok do realizacji skutecznej terapii wspierającej konwencjonalne leczenie. W trakcie pierwszej konsultacji Opiekun dokładnie pozna Twoją sytuację i zaproponuje najlepsze wsparcie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Korzyści jakie daje Tobie obecność Osobistego Opiekuna:

  • kompleksowe wsparcie merytoryczne i emocjonalne,
  • możliwość konsultacji każdej obawy,
  • dostęp do informacji na temat terapii,
  • wsparcie w zakresie podejmowania decyzji.

Życie nie toczy się tak, jak powinno, ale takie, jakie jest.
Sposób, w jaki sobie z tym radzisz, stanowi całą różnicę.

[Virginia Satir]