tel. 500 265 605email: kontakt@onkodietetyka.pl

FacebookTwitter

O nas

Na czym polega diagnostyka żywieniowa w onkologicznej terapii wspierającej ONLINE?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz starając się być z naszymi Pacjentami w stałym kontakcie, wprowadziliśmy usługę diagnostyki żywieniowej w onkologicznej terapii wspierającej online. Wsparcie onkodietetyczne online jest szczególnie ważne dla osób z chorobą nowotworową, które z powodu obostrzeń i ograniczeń wynikających ze wdrożenia procedur bezpieczeństwa COVID-19 obawiają się o swoje zdrowie oraz osób, których obecny stan zdrowia uniemożliwia poruszanie się. Z diagnostyki żywieniowej w terapii onkologicznej mogą korzystać również osoby mieszkające za granicą.

Wsparcie dostępne jest dla:

  • nowych Pacjentów w postaci Pakietu Diagnostyki żywieniowej w onkologicznej terapii wspierającej ONLINE,
  • stałych Pacjentów w formie Diagnostyki żywieniowej w onkologicznej terapii wspierającej ONLINE.
Usługi

Pakiet diagnostyki żywieniowej w onkologicznej terapii wspierającej ONLINE?

Pakiet diagnostyki żywieniowej ONLINE został stworzony z myślą o Pacjentach, którzy nie skorzystali jeszcze z usług naszego Centrum, a chcą rozpocząć terapię, aby poprzez prawidłowe odżywianie możliwie jak najlepiej wpływać na efektywność leczenia konwencjonalnego oraz zmniejszać jego skutki uboczne.
Terapie realizowane w naszym Centrum znacząco poprawiają i wpływają na jakość życia także po wyzdrowieniu, dlatego opracowany model wsparcia Diagnostyki żywieniowej w onkologicznej terapii wspierającej ONLINE jest realnym wsparciem dla osób chorych w panujących warunkach epidemicznych.

Wsparcie w ramach kompleksowego pakietu realizowane jest w dwóch etapach:

  1. rozmowa z Opiekunem, który przeprowadza wstępny wywiad zdrowotny oraz żywieniowy, dzięki czemu podczas pierwszej wizyty u onkodietetyka, Specjalista będzie mógł lepiej zrozumieć obecną sytuację zdrowotną osoby chorej, a co za tym idzie dostosować indywidualne, kompleksowe wsparcie.
  2. wizyta u Onkodietetyka – pierwsze spotkanie z Onkodietetykiem, podczas którego Specjalista odnosi się do przeprowadzonego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego, a następnie dokonuje wstępnej diagnozy oraz omówienia występujących u Pacjenta problemów, które wpływają na przyjmowanie pokarmów oraz samopoczucie. Podczas pierwszej wizyty wspólnie ustalane są cele, zasady współpracy oraz działania, które mają wspomóc Pacjenta, zarówno w trakcie diagnozy, jak i podczas zastosowanego leczenia onkologicznego lub po jego zakończeniu.

Usługę Pakiet diagnostyki żywieniowej w onkologicznej terapii wspierającej ONLINE mogą realizować nowi Pacjenci naszego Centrum.

Jeśli jesteś naszym stałym Pacjentem, skorzystaj z usługi Diagnostyka żywieniowa w onkologicznej terapii wspierającej ONLINE.

O nas

Umów wizytę ONLINE

Korzyści wynikające z diagnostyki żywieniowej w onkologicznej terapii wspierającej ONLINE to w szczególności:

  • wygodne i łatwiejsze zorganizowanie wizyty oraz rozmowy ze Specjalistą w warunkach domowych,
  • komfortowa forma terapii, szczególnie dla osób, które czują niepokój związany z wychodzeniem z domu i przemieszczaniem się,
  • bezpieczne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych lub w złej kondycji fizycznej,
  • funkcjonalność, ponieważ możesz rozmawiać o problemach związanych z odżywianiem oraz wdrażać działania korygujące, a także je monitorować bez wychodzenia z domu,
  • większa dostępność onkodietetycznej terapii wspierającej dla osób przebywających poza granicami kraju.